ABOUT US
home-img1

ABOUT US

Рішення про створення громадської організації «Центр освіти і розвитку «Разом у майбутнє» було прийняте 24 серпня 2022 року. Поштовхом до її створення стали обставини, прямо пов’язані з наслідками збройної агресії Російської Федерації проти України. Всі засновники громадської організації та їх родичі стали внутрішньо переміщеними особами, були вимушені покинути свої домівки і шукати прихисток в більш спокійному місці.  

Так, в одному місці, опинились вчителі, яким потрібно було налагодити навчальний процес з учнями, і їх діти – учні, яких потрібно було чимось зайняти. Саме на підставі цього досвіду та відчуваючи потребу частини суспільства в якісному та доступному навчальному процесі і виникла ідея допомоги  вчителям і дітям.

Ми будемо намагатися створювати необхідні дітям, їх батькам та вчителям проекти, які б змогли доступно та цікаво поєднати навчання та дозвілля, виховання та відпочинок. Ми готові до спілкування та співпраці! Сподіваємось, що наші ідеї та наші проекти будуть цікавими та корисними!

Scroll to Top