ПРО НАСp1

ПРО НАШ ЦЕНТР

Рішення про створення громадської організації «Центр освіти і розвитку «Разом у майбутнє» було прийняте 24 серпня 2022 року. Поштовхом до її створення стали обставини, прямо пов’язані з наслідками збройної агресії Російської Федерації проти України. Всі засновники громадської організації та їх родичі стали внутрішньо переміщеними особами, були вимушені покинути свої домівки і шукати прихисток в більш спокійному місці.

Так, в одному місці, опинились вчителі, яким потрібно було налагодити навчальний процес з учнями, і їх діти – учні, яких потрібно було чимось зайняти. Саме на підставі цього досвіду та відчуваючи потребу частини суспільства в якісному та доступному навчальному процесі і виникла ідея допомоги  вчителям і дітям.

Ми будемо намагатися створювати необхідні дітям, їх батькам та вчителям проекти, які б змогли доступно та цікаво поєднати навчання та дозвілля, виховання та відпочинок. Ми готові до спілкування та співпраці! Сподіваємось, що наші ідеї та наші проекти будуть цікавими та корисними!

ГЛОВА ОРГАНІЗАЦІЇ

Вчителька англійської, української мов. Дефектолог. Сурдопедагог. Початківець з великим бажанням у проєктно-грантовій діяльності.

Більше 20 років досвіду роботи в освітній галузі та часна практика. Проведення онлайн уроків, зустрічей, дискусійних клубів, використовуючи різноманітні платформи та сайти.

Працюю з дітьми 5+, підлітками, дорослими. Приймала участь в освітній програмі телеканалу Київ “ Відкритий урок”. Приймала участь в міжнародних партнерських освітніх проєктах. Маю досвід роботи з дітьми з особливими потребами. Співавторка освітнього проєкту “ Мова Барвінкова”, навчаємо польських волонтерів українській мові.

Ключові експертні області:

Освітні заходи, навчання студентів різного віку, проведення різноманітних навчальних, розважальних  заходів, проведення літніх таборів. Розробка освітніх проєктів. Консультування. Методична допомога.


Tania2
1
ЗАВЕРШЕНИХ ПРОЕКТІВ
1+
учасників
1+
ВИКЛАДАЧІВ
1
АКТИВНИХ ПРОЕКТІВ
2
"Логопед#Дія"
m-photo
"МОБІЛЬНА ФОТОГРАФІЯ. 5 КРОКІВ"
startup
"THE ART OF STARTUP"

НАША КОМАНДА

Tania_s
ТЕТЯНА ГУРКО
Викладач
lana
ЛАНА АРТЕМОВА
Викладач
yulia
ЮЛІЯ ХОДОС
Викладач
Scroll to Top