ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ «Логопед#Дія»
2b

ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ «Логопед#Дія»

Мета проекту:

підтримка батьків дітей з особливими освітніми потребами;

поширення інформації серед батьків щодо мовленнєвих порушень, їх профілактики та шляхів корекції;

методична підтримка логопедів, дефектологів, вихователів та студентів педагогічних ВНЗ.

В рамках проекту «Логопед#Дія» створені веб-портал «Український логопедичний сайт», фейсбук сторінка «Логопед#Дія», ютуб-канали «Логопед#Дія», «Вчимося з Балакушею», які спрямовані на розвиток дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в умовах дистанційного навчання.

Автор проекту – Олена Юрчук, логопед вищої категорії, вчитель-методист, дефектолог, практичний психолог.

Більше 20 років роботи в галузі дошкільної та шкільної освіти. Консультування батьків щодо мовленнєвого розвитку дітей усіх вікових груп, надання корекції дітям з різними вадами мовлення, підготовка дітей до школи, супровід дітей з особливими освітніми потребами, методична підтримка педагогів, проведення онлайн-занять, багаторічна приватна практика.

1
ЗАВЕРШЕНИХ ПРОЕКТІВ
1+
учасників
1+
ВИКЛАДАЧІВ
1
АКТИВНИХ ПРОЕКТІВ

НАША КОМАНДА

Tania_s
ТЕТЯНА ГУРКО
Викладач
lana
ЛАНА АРТЕМОВА
Викладач
yulia
ЮЛІЯ ХОДОС
Викладач

ВІДГУКИ НАШИХ УЧНІВ

Відвідувала майстеркласи "Art of startup". Завжди цікавила тема власного бізнесу. Тепер точно знаю, що при вчасному та правильному старті можна  втілити в життя всі свої мрії.

testimonial1
Ганна СМОЛЯР студентка коледжу

Після кількох занять на курсі "English. Start your way" знову почав вивчати англійську. Дуже цікаві та зрозумілі уроки, чудові викладачі. Вчити англійську мову не обов'язково складно!  

team3
СЕРГІЙ САХНО безробітній

Дуже сподобався курс про мобільне фото. Навчилась робити класні фотки своїм звичайним смартфоном. Навіть не здогадувалась, скільки в простій камері різних можливостей ).

testimonial3
АЛІНА ПЕТРОВА школярка
Scroll to Top